Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


dt_grajkowski_pawel

PAWEŁ GRAJKOWSKI

BIOGRAM

Paweł w 2011 ukończył Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu na wydziale Architektury i Wzornictwa. Na swoim koncie ma współpracę z polskim przemysłem meblarskim - BRW, Nowy styl, Noti, Paged i inni. Od 2011 do 2014 pracował dla GTC jak projektant akcesoriów narzędziowych dla międzynarodwych marek takich jak MAkita, Wurth czy Bahco. Aktualnie pracuje jako projektant wzornictwa przemysłowego dla studio MaradDesign w Gdyni.

Kontakt: grajooo@gmail.com

TEMATY WYSTĄPIENIA I WARSZTATÓW

1. KONFERENCJA, 24.10.2014, PANEL: 11:30 - 12:40 WIELE ODSŁON DESIGNU

Temat: Proces projektowy w kontekście współpracy projektantów i technologów
Prelegent: Paweł Grajkowski, MaradDesign

Opis: Korzystanie z takich narzędzi jak mapa myśli, moodboard, szkic kreatywny ma uświadomić uczestników jak wieloma drogami dojść do zróżnicowanych rozwiązań stylistycznych, ergonomicznych i funkcjonalnych. Warsztaty są dedykowane osobom zajmującym się współpracą z designerami (technologom, inżynierom, konstruktorom), a także osobom chcącym rozwijać swoją kreatywność.

Prezentacja - Grajkowski Paweł

2. WARSZTATY DESIGNERSKIE, 24.10.2014

Temat: Oswoić designera - czyli jak powstaje koncepcja
Prowadzący warsztaty: Paweł Grajkowski, MaradDesign, Mikołaj Wojtkowiak, Solaris Bus&Coach S.A.

Opis: Korzystanie z takich narzędzi jak mapa myśli, moodboard, szkic kreatywny ma uświadomić uczestników jak wieloma drogami dojść do zróżnicowanych rozwiązań stylistycznych, ergonomicznych i funkcjonalnych. Uczestnicy podczas warsztatów przechodzą prze proces projektowy od stworzenia podstaw założeń projektu do koncepcji funkcji i formy. Podczas warsztatów będą prezentowane techniki rysunkowe prezentacji projektu tak aby każdy uczestnik mógł przedstawić wizualnie swój projekt.

Warsztaty są dedykowane do osób zajmującym się współpracą z designerami (technologom, inżynierom, konstruktorom), a także do osób chcącym rozwijać swoją kreatywność.

Celem warsztatów jest udoskonalenie współpracy i komunikacji między technologiem, a projektantem. Tak jak projektanci odwiedzają linie produkcyjne aby lepiej zrozumieli technologie, tak my chcemy pokazać jak powstaje koncepcja projektu aby technolog mógł lepiej zrozumieć designerów.

Podsumowanie warsztatów - Oswoić designera

dt_grajkowski_pawel.txt · ostatnio zmienione: 2014/11/11 21:54 przez jszech